Emblemsesteenweg 28
Kessel-
250m2 wonen -
529m2 perceel -
3 slaapkamers
Deze totaal gerenoveerde woning ligt in het centrum van Kessel met winkels, openbaar vervoer, scholen, ... op wandelafstand. Lier en Nijlen zijn op een boogscheut bereikbaar.
Op het gelijkvloers vindt u de aparte inkomhal met toilet, een ruime woonkamer met eetplaats, en een volledig uitgeruste keuken die aansluit op een handige kelderberging.
Op de eerste verdieping zijn er twee grote slaapkamers en een badkamer voorzien van alle comfort, inclusief aansluiting voor een wasmachine.
De tweede verdieping beschikt over nog eens twee zeer ruime slaapkamers, ideaal voor een groot gezin of als extra hobbyruimte.
Buiten geniet u van een gezellige stadstuin, perfect voor ontspanning, en een praktische garage die bereikbaar is via de rustig gelegen Terlakenstraat.
Deze woning werd gerenoveerd met de nodige aandacht en kwaliteitsvolle materialen.
Interesse? Jouw Heylen vastgoed makelaar staat voor je klaar
Wanneer je jouw eigendom wilt verkopen, is het belangrijk dat de waarde van je huis, appartement of grond goed wordt ingeschat. Laat de gespecialiseerde medewerkers van Heylen Vastgoed een vrijblijvende gratis schatting uitvoeren.
Binnen 20 seconden geregeld
De eerste stap bij het verkopen van jouw huis is het bepalen van jouw woningwaarde.
Gratis schattingWil je op de hoogte blijven van het nieuwste aanbod? Maak een zoekopdracht aan!