Back to overview

Heylen Exclusive

Sold

For sale

€849.000

Hoge Haar 7, 2970 Schilde
340m²2672m²4C
Photo 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11
Foto 12
Foto 13
Foto 14
Foto 15
Foto 16
Foto 17
Foto 18
Foto 19
Foto 20
Foto 21
Foto 22
Foto 23
Foto 24
Foto 25
Foto 26
Foto 27
Foto 28
favoriteAdd to favorites

Description

Stijlvol thuiskomen in het groen op een riant perceel van ca. 2.700 m². Een villa met overvloed aan licht, royale leefruimtes en een vleugje landelijke charme in het gegeerde Schilde

Laat je verrassen door deze charmante villa op een prachtig perceel van bijna 2.700 m², gelegen in een van de meest gegeerde buurten van Schilde. Hier kom je thuis in een oase van rust, ruimte en stijl en eerlijk, wie wil dat nu niet? De grote zaken werden met zorg uitgewerkt tijdens de renovatie in 2024, met hoogwaardige materialen en een sterke focus op licht, openheid en wooncomfort. De architectuur mixt moeiteloos een eigentijdse look met warme, rustieke accenten zeg maar: modern met karakter.

Je wordt verwelkomd in een uitnodigende inkomhal met gastentoilet, die je meteen naar de lichtrijke leefruimte leidt. De parketvloer en gezellige houtkachel/gaskachel zorgen voor instant sfeer (winteravonden: check!). De open keuken, naadloos verbonden met de eetkamer, is stijlvol opgefrist en uitgerust met kwalitatieve toestellen ideaal voor wie graag kookt, of gewoon graag goed eet. Vanuit zowel de leefruimte als de eetkamer geniet je van een prachtig zicht op de aangelegde tuin ja, dat uitzicht went nooit.

En dan is er nog de garage of beter gezegd: een droom voor autoliefhebbers (of verzamelaars ). Met plaats voor maar liefst vier wagens en drie poorten, plus een handige doorgang naar de tuin, combineert deze ruimte perfect praktisch gemak met royale afmetingen.

Op de bovenverdieping vind je vier ruime slaapkamers, elk met een rustgevend uitzicht op de groene parktuin wakker worden was nog nooit zo aangenaam. De badkamer is uitgerust met een lavabo, inloopdouche en ligbad (keuzestress inbegrepen). Bovendien bieden twee kamers de mogelijkheid om eenvoudig extra badkamers te creëren ideaal voor gezinnen of wie graag wat extra luxe toevoegt.

De zuidoost georiënteerde tuin is zonder twijfel een van de absolute blikvangers. Onderhoudsvriendelijk, zonnig en heerlijk privé: de perfecte plek voor zomerse barbecues, ontspannen koffiemomenten of gewoon helemaal niets doen. En soms is dat precies wat je nodig hebt.


BIJZONDERHEDEN
+
Landelijk gelegen in een gegeerde wijk te Schilde
+ Netto woonoppervlakte: 340 m² (verwijzend naar het EPC-verslag)
+ Slaapkamers: 4
+ Badkamers: 1 (mogelijkheid om nog 2 extra badkamers te voorzien)
+
EPC: 270 kWh/m²
+
Elektrische installatie is conform
+
Houtkachel, parketvloer, kelder,...
+
Oprit die plaats biedt voor wagens

Deze woning is de perfecte keuze voor mensen die op zoek zijn naar een unieke en comfortabele woning, in een rustige en groene omgeving!

Zeker een bezoek waard!


vg, wp, gmo, gvkr, vv

Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: In aanvraag.

Features

General

Construction year1981
ConditionDirect bewoonbaar

Interior

Land area2672m²
Total area340m²
Number of bedrooms4
Number of bathrooms1
KitchenKeukenkasten - met toestellen
HeatingCV op gas

Exterior

TerraceYes
GardenYes
BasementYes

Energy

EPC LabelC
Energy performance270 kWh/m²jaar
Electrical inspectionJa, conform AREI

Construction & permits

Building permit obtainedJa
Subdivision permitJa
Pre-emption right possibleNee
Summons and recovery claimGeen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Urban planning designationWoonpark
AsbestosAsbestveilig

Water assessment

Flood sensitivity G ScoreKlasse A
Flood sensitivity P ScoreKlasse D
Flood zoneNee
Riverbank zoneNee
Flood risk areaNee
View all features

Schedule a viewing

* required fields

Heylen Exclusief - Antwerpen

Over 800 users calculated their loan this month

Loan simulator

Calculate your monthly costs

1 - Instant simulation

2 - Personal data

Purchase price

€849.000

Own contribution

€169.800

Interest (%)

3,50%

Term (years)

20 year

Monthly payment

€3.920

Total interest

€261.587

Total costs

€940.787

* required fields

Related properties