Photo 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Foto 9
Foto 10
Foto 11
Foto 12
Foto 13
Foto 14
Foto 15
Foto 16
Foto 17
Foto 18
Foto 19
favoriteAdd to favorites

Description

Ruim appartement met 2 slaapkamers, 2 badkamers en autostaanplaats in Geel

Op zoek naar een comfortabel en lichtrijk appartement op een vlot bereikbare locatie? Dit aangename appartement in de Stationsstraat in Geel biedt een praktische indeling, twee volwaardige slaapkamers met elk een eigen badkamer en een gezellig terras. Bovendien beschikt het appartement over een autostaanplaats en extra bergruimte in de ondergrondse garage.

Locatie
: Het appartement is gelegen in de Stationsstraat in Geel, op een centrale en vlot bereikbare locatie. Winkels, horeca, openbaar vervoer en het station bevinden zich op korte afstand. Ook belangrijke invalswegen zijn makkelijk bereikbaar, wat zorgt voor een vlotte verbinding met omliggende gemeenten.

Omschrijving
: Via de inkomhal, die toegang biedt tot de verschillende ruimtes van het appartement, betreedt u de woning. Vanuit de hal bereikt u het apart gastentoilet, de leefruimte en de twee slaapkamers.

De leefruimte voelt bijzonder open en aangenaam aan dankzij de grote raampartijen aan de voorzijde van het appartement, die zorgen voor veel natuurlijke lichtinval. Aansluitend bevindt zich de open keuken, wat het geheel een ruim en gezellig karakter geeft. Verder is er ook een praktische wasplaats aanwezig.

Het appartement beschikt over twee volwaardige slaapkamers. Beide kamers hebben het voordeel van een eigen en-suite badkamer en bieden bovendien toegang tot het terras aan de achterzijde van het appartement, waar u in alle rust kan genieten van de buitenruimte.

In de garage is er een autostaanplaats voorzien, evenals een praktische bergruimte die extra opslagmogelijkheden biedt. Deze zijn verplicht bij aan te kopen voor 10.000 euro.

Extra:
- EPC 72 kWh/m² (jaar) - Label A
- Lift aanwezig
- Autostaanplaats en bergruimte verplicht bij aan te kopen voor 10.000 euro

Overstromingsgevoeligheid: P-score: D / G-score: D
Bewoonbare oppervlakte: 96 vierkante meter cfr. EPC.
Bestuursmaatregelen in het maatregelenregister: in aanvraag

Features

General

Construction year2012
ConditionDirect bewoonbaar

Interior

Total area96m²
Floor1
Number of bedrooms2
Number of bathrooms2
Number of toilets1
KitchenVolledig ingebouwd
HeatingCV op gas

Exterior

ElevatorYes

Energy

EPC LabelA
Energy performance72 kWh/m²jaar
Electrical inspectionJa, conform AREI

Construction & permits

Building permit obtainedJa
Subdivision permitNee
Pre-emption right possibleNee
Summons and recovery claimGeen rechterlijke herstelmaatregel of bestuurlijke maatregel opgelegd
Urban planning designationWoongebied
AsbestosAsbestveilig

Water assessment

Flood sensitivity G ScoreKlasse D
Flood sensitivity P ScoreKlasse D
Flood zoneNee
Riverbank zoneNee
Flood risk areaNee
View all features

Schedule a viewing

* required fields
Geel

Geel

Antwerpseweg 105, 2440 Geel

Over 800 users calculated their loan this month

Loan simulator

Calculate your monthly costs

1 - Instant simulation

2 - Personal data

Purchase price

€259.000

Own contribution

€51.800

Interest (%)

3,50%

Term (years)

20 year

Monthly payment

€1.196

Total interest

€79.801

Total costs

€287.001

* required fields

Related properties